APC Maintenance Bypass Panel SBPSU10K15FWP
Power Description
Load Capacity (VA):15 kW
Output Voltage:208 V AC
Physical Characteristics
Form Factor:Tower
Height:24.3"
Width:21.1"
Depth:8.4"