Allied Telesis AT-PWR150 Power Module ATPWR15090
Power Description
Input Voltage:120 V DC
Input Voltage:230 V AC
Output Power:150 W
Physical Characteristics
Height:1.7"
Width:5.8"
Depth:9.8"