Axiom 64GB DDR4 3200MHz 288pin ECC Reg DIMM Memory Module AX43200R22G64G
General Information
DDR4 Features:
  • Improved data signal.
  • Technical Information
    Memory Size:64 GB
    Memory Technology:DDR4 SDRAM
    Memory Voltage:1.20 V
    Memory Speed:3200 MHz