Allied Telesis 24-Port 100/1000X SFP Ethernet Line Card ATSBX81GS24A
0 star(s) (0 Ratings) Write a Review
Technical Information
Application/Usage:Data Networking
Application/Usage:Optical Network
I/O Expansions
Total Number of Expansion Slots:24
Expansion Slot Type:SFP (mini-GBIC)
Physical Characteristics
Form Factor:Hot-swappable
Height:1.6"
Width:8.1"
Depth:12.3"