Allied Telesis 250W DC System Power Supply Reverse Airflow ATPWR250R80
General Information
Interfaces/Ports
Total Number of Ports:2
Network (RJ-45):Yes
Number of Network (RJ-45) Ports:2
Media & Performance
Media Type Supported:Twisted Pair
Network & Communication
Ethernet Technology:Fast Ethernet
Network Technology:10/100Base-T
Power Description
Power Source:DC
Physical Characteristics
Height:1.1"
Width:2.4"
Depth:4.3"