Cisco 10-Port Multirate Ethernet Card 15454CEMR10RF Refurbished
General Information
Technical Information
Application/Usage:Data Networking
Application/Usage:Optical Network
I/O Expansions
Total Number of Expansion Slots:10
Expansion Slot Type:SFP (mini-GBIC)
Physical Characteristics
Height:12.7"
Width:0.7"
Depth:10"