Extreme Networks SDR-240-48 Power Supply
Power Description
Input Voltage:370 V DC
Input Voltage:230 V AC
Input Voltage:124 V DC
Input Voltage:120 V AC
Output Voltage:55 V DC
Output Current:4.36 A
Output Power:240 W