![]() |
|
![]() |
|
![]() |
|
![]() |
|
![]() |
|
![]() |
|
![]() |
|
![]() |
|
![]() |
Microsoft Surface Laptop 13.8" Notebook Intel Core Ultra 5 16 GB 256 GB SSD Black
General Information
Surface for Business Laptops designed by Microsoft. Built for business. Inspired by the way you work. |
Processor
| Processor Manufacturer: | Intel |
| Processor Type: | Core Ultra 5 |
Chipset
| Chipset Manufacturer: | Intel |
Memory
| Standard Memory: | 16 GB |
Storage
| Drive Type: | SSD |
| Total Solid State Drive Capacity: | 256 GB |
Display & Graphics
| Screen Size: | 13.8" |
Physical Characteristics
| Color Family: | Black |
| Product Color: | Black |
Miscellaneous
| Package Contents: |
|
| Application/Usage: | Business |
| Charger Included: | Yes |
![]() | WARNING: This product can expose you to chemicals including Di(2-ethylhexyl)phthalate (DEHP), which is known to the State of California to cause cancer and birth defects or other reproductive harm. For more information, go to www.P65Warnings.ca.gov. |
Be the first to review this product. Write a Review
Shipping Restrictions
- This item cannot be shipped to PO Boxes.
- This item can be shipped only within the U.S.
- UPC: 196388615483
- Mfr's Part #: EP2-47589














Click to enlarge
(0 Ratings) 