![]() |
|
![]() |
|
![]() |
|
![]() |
|
![]() |
|
![]() |
|
![]() |
|
![]() |
|
![]() |
|
![]() |
Fellowes® Crystal™ Gel Keyboard Wrist Rest Black 9112201
General Information
Stylish, transparent gel adds color to your workspace. Soothing Gel provides comfort and support. Stain resistant; wipes clean with a damp cloth More from the Manufacturer |
Product Information
| Features: | Comfortable |
| Durability: | Stain Resistant |
Physical Characteristics
| Color Family: | Black |
| Product Color: | Black |
| Product Material: | Gel |
| Height: | 0.63" |
| Width: | 2.31" |
| Depth: | 18.56" |
| Weight (Approximate): | 10.88 oz |
Miscellaneous
| Additional Information: | Provides comfort and support to alleviate pressure points |
| Recycled: | No |
| Post-consumer-waste%: | 0% |
| Assembly Required: | No |
| Country of Origin: | China |
![]() | WARNING: This product can expose you to chemicals including Di(2-ethylhexyl)phthalate (DEHP), which is known to the State of California to cause cancer and birth defects or other reproductive harm. For more information, go to www.P65Warnings.ca.gov. |
Be the first to review this product. Write a Review
Shipping Restrictions
- This item cannot be shipped to PO Boxes.
- This item can be shipped only within the U.S.
- UPC: 043859527182
- Mfr's Part #: 9112201



















(0 Ratings) 
